Како Можеме Да Ви Помогнеме?
Menu
SEPETİNİZ

Era 111 Ürünleri

Era 111 Класик Naturemax Тежок Должност Професионален Шампон за Килими 30 кг Era 111 Класик Naturemax Тежок Должност Професионален Шампон за Килими 30 кг
Најпродавани
Model: KLASIKNATUREMAX30LT
Во постапка на индустриско перење на килими; ова е посебно формулирано високоефикасно средство за отстранување на прав, прашина, дамка и други замрсувачи од килимот.Само за професионална употреба.Овој шампон проникнува во длабината на површината на килимот, и ги чисти замрсувачите и дамките до корен..
2.460,00 ₺ 2.664,00 ₺
Vergiler Hariç:2.050,00 ₺
Era 111 Super Naturemax Тешко Должност Професионален Шампон за Килими Супер Концентрат 30 кг Era 111 Super Naturemax Тешко Должност Професионален Шампон за Килими Супер Концентрат 30 кг
Најпродавани
Model: NATUREMAX30LT
Во индустриските процеси на перење на килими; ова е специјално формулиран високоефикасен производ за отстранување на прав, прашина, дамки и други загадувачи од килимот.Само за професионална употреба.Овој шампон проникнува во длабината на површината на килимот, и ги чисти загадувачите и дамките до ко..
2.495,00 ₺ 2.664,00 ₺
Vergiler Hariç:2.079,17 ₺
Era 111 Супер Повеќе Моќен Висок Концентрат Шампон за Килими 30 кг Era 111 Супер Повеќе Моќен Висок Концентрат Шампон за Килими 30 кг
Најпродавани
Model: SUPERPOWER30LT
ERA 111, секогаш преминувајќи ги очекувањата со своите иновации, е шампон кој ги остварува соните. Подобро од ова до денес не беше произведено...Произведен со искуство од 18 години во производството на шампон за килими, Era 111 Супер Повеќе Моќен Шампон за Килими е високо концентриран.Со многу ниска..
3.390,00 ₺ 3.588,00 ₺
Vergiler Hariç:2.825,00 ₺
Era 111 Nitro Тежок Должност Професионален Шампон за Килими Супер Концентрат 30 кг Era 111 Nitro Тежок Должност Професионален Шампон за Килими Супер Концентрат 30 кг
Најпродавани
Model: NITRO30LT
Во постапка на индустриско перење на килими; ова е посебно формулирано високоефикасно средство за отстранување на прав, прашина, дамка и други замрсувачи од килимот.Само за професионална употреба.Овој шампон проникнува во длабината на површината на килимот, и ги чисти замрсувачите и дамките до корен..
2.190,00 ₺ 2.348,40 ₺
Vergiler Hariç:1.825,00 ₺
Era 111 TF-X соло шампон за теписи Концентрат 20 кг Era 111 TF-X соло шампон за теписи Концентрат 20 кг
Нов Производ
Model: TFXSOLO20KG
Özür dilerim. İşte metnin Makedonca çevirisi:"Со своите иновации ERA 111 секогаш ги надминува очекувањата и ги прави соништата реалност. Подобро од ова до сега не е произведено...18-годишно искуство во производството на шампон за килими, и е изразито концентриран.Со многу ниска концентрација на упот..
0,00 ₺
Vergiler Hariç:0,00 ₺
 Era 111 Di-Panzer Тежок Флексибилен Одстранувач на Петна 20 кг  Era 111 Di-Panzer Тежок Флексибилен Одстранувач на Петна 20 кг
Најпродавани
Model: DIPANZER20LT
За да ги купите средствата за отстранување на петна за тепици по поскапа цена, контактирајте ги нашите консултанти за клиенти+ Извонреден ефект на тепици од јантар, бамбус, Непал, вискоза, вуна и други специјални теписи.+ Тежок одстранувач на петна. Специјален производ.+ Концентриран производ+ Во ин..
2.484,00 ₺
Vergiler Hariç:2.070,00 ₺
Model: CARPETYUM20
Шампон за перење на килими, специјално креиран за фирми за перење на килими. Era 111 Шампон Carpetyum, специјално дизајниран за Свилен килим, Бамбус килим, Вулнаст килим, Памучен килим, Shaggy килим и Рачно ткаени килими.Само за професионална употреба.Овој шампон проникнува во длабината на површинат..
1.482,00 ₺
Vergiler Hariç:1.235,00 ₺
Model: ATYPEEFFECT20LT
За да ги добиете Чистачите за Петли на Тепихот по пониска цена од онаа која ја гледате овде, контактирајте ги нашите Клиентски Консултанти+ Извонредно ефикасни на преку 100 видови на петли и масни остатоци.+ Чистач за тешки масни, петли, и мрс+ Концентриран производ+ Се користи со додавање на мала к..
1.344,00 ₺
Vergiler Hariç:1.120,00 ₺
Era 111 Течност за размножување на шампон за килими 5 Литри Era 111 Течност за размножување на шампон за килими 5 Литри
Најпродавани
Model: KOMPONENT5LT
Компонента за умножување на шампон за килими Era 111 Супер Нејтурмакс се користи во процесот на умножување на Era 111 Шампон за килими.Ви овозможува да добиете две бидона производ од еден бидон.Производ на истражување и развој во лабораториите на Сабунџуоглу Хемија А.Ш. за многу години.Осигурува ста..
552,00 ₺
Vergiler Hariç:460,00 ₺
Era 111 A Тип Плус Тежок Убавувач на Петли 20 кг Era 111 A Тип Плус Тежок Убавувач на Петли 20 кг
Најпродавани
Model: ATYPE20LT
За пониска цена од ова што ги гледате тука на Производи Чистење Директ можете да разговарате со нашите Клиентски Консултанти+ Извонреден ефект за повеќе од 100 типови на петли и масни остатоци. + Тежок Убавувач на Петли, Масло, Петли, Сапун+ Концентриран производ+ Се користи со додавање на мала..
2.118,00 ₺ 2.322,00 ₺
Vergiler Hariç:1.765,00 ₺
Model: ETAMAX20LT
+ Специјален производ со извонредно дејство на преку 100 видови пети и масни остатоци+ Тежок агент за отстранување на масло, пети и нечистотии+ Концентриран производ+ Се користи со додавање на мала количина во смеса од детергент и вода. Исто така, се користи како помошен производ што може да се апли..
1.602,00 ₺
Vergiler Hariç:1.335,00 ₺
Model: PERFORMANSKOMPONENT5LT
+ Специјално дизајниран иновативен производ со цел да се намали количеството на шампон во тврди (камени) води и да се подобри перформансата на шампонот.+ Го зголемува процентот на сјај на килими во постапките на перење на килими.+ Има формула која функционира во комбинација со Era 111 Halı Şampuanla..
1.278,00 ₺
Vergiler Hariç:1.065,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 28 (3 Sayfa)
Користиме колачиња и други слични технологии за подобрување на вашиот искус на пребарување и функционалноста на нашиот веб-сајт. Политика за Приватност.