Како Можеме Да Ви Помогнеме?
Menu
SEPETİNİZ

Era 111 Ürünleri

Model: OKSIJEN20LT
+ Активни молекули на кислород+ Тешки отстранувачи на пети+ По заминувањето, може да се користи локално за пети, или во смеса со вода кога нема да се користи тврда четка, со додавање на 1/100 спротиво со детергентот...
1.458,00 ₺
Vergiler Hariç:1.215,00 ₺
Era 111 Spektrum Отстранувач на Петсетување 20 Л Era 111 Spektrum Отстранувач на Петсетување 20 Л
Најпродавани
Model: SPEKTRUM20LT
+ Со силно делување, не се препорачува локална апликација.+ Кога не се користи тврда четка, се користи како помошен производ со додавање на 1/100 во комбинација со детергентно растворена вода.+ Се користи за чистење на тешко загадени перди на теписи со притисок на вода.+ Има дезинфекциско дејство.+ ..
1.272,00 ₺
Vergiler Hariç:1.060,00 ₺
Model: MTK20LT
+ Otel halıları, Halıflex, Döşeme Halılar gibi yerinde makina ile yıkama gerektiren uygulamalarda kullanılan köpük kontrollü, üstün leke sökme gücüne sahip Matik Halı Şampuanıdır...
1.482,00 ₺
Vergiler Hariç:1.235,00 ₺
Era 111 Матик Кресло и Подлога Чистач 20 Л Era 111 Матик Кресло и Подлога Чистач 20 Л
Најпродавани
Model: MTKKOLTK20LT
+ Професионална апликација за чистење на седишта, врло ефикасен производ.+ Дава блесок.+ Лесно се исплакнува.+ Прилагодлива пена...
1.578,00 ₺
Vergiler Hariç:1.315,00 ₺
Model: DURUSOL20LT
+Mašinskoto pranje na tepisi i stolici vo mestoto i pranje na stolici se ne može vrši so ispiranje so voda, pa upotrebata na rastvor za ispiranje e nameneta za neutralizacija na detergentite kako rešenie. +Go osigurava pojasniot izgled na koltukot ili tepihot. +Go sprecuva izbrakuvanjeto na mrljit..
1.350,00 ₺
Vergiler Hariç:1.125,00 ₺
Model: OPTKIR20LT
+ Поддршка за Сапување.+ Се користи како растворувач за сите видови кирки на теписи и текстил.+ Исто така се користи за перење на ролетни завеси и кревети...
1.800,00 ₺
Vergiler Hariç:1.500,00 ₺
Model: CAMASIR20LT
Се користи за перење на сите облеки, ќебеци и ќебета во индустриски и домашни машини за перење...
2.298,00 ₺
Vergiler Hariç:1.915,00 ₺
Model: YAGCOZUCU20LT
+ Ефикасно решение за тврдоглави утроени масла+ Локално или во комбинација со Шампон за теписи во вода; може да се користи како додатен разголувач на масло со однос од 1 литар на 100 литри вода...
1.530,00 ₺
Vergiler Hariç:1.275,00 ₺
Era 111 Tiryandafil Тепих Парфем 20 Л Era 111 Tiryandafil Тепих Парфем 20 Л
Најпродавани
Model: TRYNDFİL20
+ Првокласен Хали Парфем+ Висок дипнот.  + Траен мирис.+ Не остава пети.КАКО МИРИСОР Е ТИРЈАНДАФИЛ? : Ние му викаме Тирјандафил, како на нашето семејство Сабунџуоглу. Таа е како нашата ќерка. Нашата јасмин со 30 листа, таа е нашата. Нејзиниот мирис се шири низ планините и долините, а сега и на ..
3.720,00 ₺ 4.104,00 ₺
Vergiler Hariç:3.100,00 ₺
Model: MELOEN20KG
+ Високи горни ноти.+ Трајен мирис.+ Не остава пети.Валентина Вистината: Тој е храбар младиќ... Јунак и честит... Сите мажи го сакаат, а жените го почитуваат...
3.450,00 ₺ 3.590,40 ₺
Vergiler Hariç:2.875,00 ₺
Model: FLORONE20LT
+ Висок долна тачка.+ Трајен мирис.+ Не остава масни пети.Florone 111 Концепт: Постојат реалности кои е невозможно да се заменат. Еве го ова зборува Florone; мажите сакаат женски, а жените сакаат машки мириси. Светски познатите парфемери работат векови на оваа идеја."..
3.480,00 ₺
Vergiler Hariç:2.900,00 ₺
Model: MYTODAYS20LT
+ Пукачки мирис со МИКРОКАПСУЛИ.+ Висока нота.+ Трајен мирис.+ Не остава пети.MY TODAYS: Времето на оние кои го почитуваат квалитетот го вели овој мирис. Личност, карактер, стабилност во овој мирис..."..
2.130,00 ₺
Vergiler Hariç:1.775,00 ₺
Gösterilen: 13 ile 24 arası, toplam: 34 (3 Sayfa)
Користиме колачиња и други слични технологии за подобрување на вашиот искус на пребарување и функционалноста на нашиот веб-сајт. Политика за Приватност.