Како Можеме Да Ви Помогнеме?
Menu
SEPETİNİZ

Era 111 TF-X соло шампон за теписи Концентрат 20 Л

Era 111 TF-X соло шампон за теписи Концентрат 20 Л
Era 111 TF-X соло шампон за теписи Концентрат 20 Л
Era 111 TF-X соло шампон за теписи Концентрат 20 Л
Era 111 TF-X соло шампон за теписи Концентрат 20 Л
Era 111 TF-X соло шампон за теписи Концентрат 20 Л
Era 111 TF-X соло шампон за теписи Концентрат 20 Л
Era 111 TF-X соло шампон за теписи Концентрат 20 Л
Era 111 TF-X соло шампон за теписи Концентрат 20 Л
Era 111 TF-X соло шампон за теписи Концентрат 20 Л
Era 111 TF-X соло шампон за теписи Концентрат 20 Л
Era 111 TF-X соло шампон за теписи Концентрат 20 Л
Era 111 TF-X соло шампон за теписи Концентрат 20 Л
Era 111 TF-X соло шампон за теписи Концентрат 20 Л
ОНИЕ КАРАКТЕРИСТИКИ ШТО ГО ПРАВАТ ТОА СОВРШЕНО
Тип на користење Тежок Задолжител - Концентриран
Перформанс Тестирано - Напредно Ниво
Место на употреба Професионални Претпријатија за Перење на Килими
Истакнати разлики Пружа Висок Блесок. (Одобрено од Истанбулскиот универзитет за блесок.) Лесно се исфрла. Не остава лепливи остатоци. Богато пенлив. Со активна пена формула ги носи нечистотиите од дното на површината. Осигурува свеж изглед на боите. Антистатичен - Антиалергичен. Содржи омекнувач. Економичен со ниски трошоци за употреба.
Место на производство Итоб Организиран Индустриски Регион / Измир
Gün
Saat
Dakika
Saniye
0,00 ₺
Vergiler Hariç: 0,00 ₺


ДРУГИ ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ
CE СертификатИма                        
ISO 14001 СертификатИма                        
ISO 9001-2018 СертификатИма                       
Извештај за блиставостИма                       
Одобрение од Министерството за здравствоИма                       
Лиценца за ПроизводствоИма                       


Özür dilerim. İşte metnin Makedonca çevirisi:


"Со своите иновации ERA 111 секогаш ги надминува очекувањата и ги прави соништата реалност. Подобро од ова до сега не е произведено...

18-годишно искуство во производството на шампон за килими, и е изразито концентриран.

Со многу ниска концентрација на употреба, висок брилјанс и способност за отстранување на пети, ве задоволува вас и вашиот клиент.

Во индустриските постапки на перење на килими; специјално формулиран за високо ефикасен производ за отстранување на крпи, прашина, мрсноја и други загадувачи.

Само за професионална употреба.

Овој шампон попива длабоко во површината на килимот, ги чисти крпите и мрсната крпа. Истовремено, чистење на боите на килимот без избледување и без штети, обезбедувајќи брилјантен изглед.

Era 111 Тепих Шампони се идеален избор за професионални услуги за перење на килими. Тоа е непроизводлив помошник за илјадници предузетници ширум светот.

Погоден е за различни типови килими, вклучувајќи машинаски килими.

Најголемата карактеристика на овој производ е неговата способност да им обезбеди брилјантен изглед на килимите.

Има технологија за нутирање на мирис.

+ Користи се за индустриско перење на машинаски килими и секакви други рачно ткаени вулени килими.

+ Во последните 10 години бил направен стотици тонови производи од овој вид за Турција и странство.

+ Од точка на гледање на примена, тоа е многу економичен производ.

+ Не бара употреба на дополнителен омекнувач.

+ Технички производ за професионалци.

+ Со 30 кг има капацитет за перење на минимум 10.000 м² килими.

+ Во мека вода, со додавање на 3 кг во 1 тон вода и добро мешање, може да перете 900 м² килими со добиениот микс."

Перењето на тепици предходно отстранување на правото може да донесе подобри резултати.

ТФ-Х Соло Хали Шампон Концентрат е концентриран производ, затоа се препорачува да се користи во топла вода, особено за време на зимата. 

Корисници на автоматски машини:

Додадете 3 кг во 1 тон мека вода и добро измешајте. Со оваа комбинација, можете да перете 1.200 - 1.600 м² тепици во автоматска машина. Можете да ги подесите поставките на машината според овие пропорции.  

Корисници на рачни машини:

Додадете 3 кг во 1 тон мека вода и добро измешајте. Со оваа комбинација, можете да перете 1.200 - 1.600 м² тепици со рачна машина.

Перете раком тепиците од вуна и рачно ткаеници, перете брзо и одма истиснете. 

Користиме колачиња и други слични технологии за подобрување на вашиот искус на пребарување и функционалноста на нашиот веб-сајт. Политика за Приватност.