Како Можеме Да Ви Помогнеме?
Menu
SEPETİNİZ

Детергенти за Килими

Era 111 Класик Naturemax Тежок Должност Професионален Шампон за Килими 30 кг Era 111 Класик Naturemax Тежок Должност Професионален Шампон за Килими 30 кг
Најпродавани
Model: KLASIKNATUREMAX30LT
Во постапка на индустриско перење на килими; ова е посебно формулирано високоефикасно средство за отстранување на прав, прашина, дамка и други замрсувачи од килимот.Само за професионална употреба.Овој шампон проникнува во длабината на површината на килимот, и ги чисти замрсувачите и дамките до корен..
2.460,00 ₺ 2.664,00 ₺
Vergiler Hariç:2.050,00 ₺
Era 111 Super Naturemax Тешко Должност Професионален Шампон за Килими Супер Концентрат 30 кг Era 111 Super Naturemax Тешко Должност Професионален Шампон за Килими Супер Концентрат 30 кг
Најпродавани
Model: NATUREMAX30LT
Во индустриските процеси на перење на килими; ова е специјално формулиран високоефикасен производ за отстранување на прав, прашина, дамки и други загадувачи од килимот.Само за професионална употреба.Овој шампон проникнува во длабината на површината на килимот, и ги чисти загадувачите и дамките до ко..
2.495,00 ₺ 2.664,00 ₺
Vergiler Hariç:2.079,17 ₺
Era 111 Супер Повеќе Моќен Висок Концентрат Шампон за Килими 30 кг Era 111 Супер Повеќе Моќен Висок Концентрат Шампон за Килими 30 кг
Најпродавани
Model: SUPERPOWER30LT
ERA 111, секогаш преминувајќи ги очекувањата со своите иновации, е шампон кој ги остварува соните. Подобро од ова до денес не беше произведено...Произведен со искуство од 18 години во производството на шампон за килими, Era 111 Супер Повеќе Моќен Шампон за Килими е високо концентриран.Со многу ниска..
3.390,00 ₺ 3.588,00 ₺
Vergiler Hariç:2.825,00 ₺
Era 111 Nitro Тежок Должност Професионален Шампон за Килими Супер Концентрат 30 кг Era 111 Nitro Тежок Должност Професионален Шампон за Килими Супер Концентрат 30 кг
Најпродавани
Model: NITRO30LT
Во постапка на индустриско перење на килими; ова е посебно формулирано високоефикасно средство за отстранување на прав, прашина, дамка и други замрсувачи од килимот.Само за професионална употреба.Овој шампон проникнува во длабината на површината на килимот, и ги чисти замрсувачите и дамките до корен..
2.190,00 ₺ 2.348,40 ₺
Vergiler Hariç:1.825,00 ₺
Era 111 TF-X соло шампон за теписи Концентрат 20 кг Era 111 TF-X соло шампон за теписи Концентрат 20 кг
Нов Производ
Model: TFXSOLO20KG
Özür dilerim. İşte metnin Makedonca çevirisi:"Со своите иновации ERA 111 секогаш ги надминува очекувањата и ги прави соништата реалност. Подобро од ова до сега не е произведено...18-годишно искуство во производството на шампон за килими, и е изразито концентриран.Со многу ниска концентрација на упот..
0,00 ₺
Vergiler Hariç:0,00 ₺
Model: CARPETYUM20
Шампон за перење на килими, специјално креиран за фирми за перење на килими. Era 111 Шампон Carpetyum, специјално дизајниран за Свилен килим, Бамбус килим, Вулнаст килим, Памучен килим, Shaggy килим и Рачно ткаени килими.Само за професионална употреба.Овој шампон проникнува во длабината на површинат..
1.482,00 ₺
Vergiler Hariç:1.235,00 ₺
Model: MTK20LT
+ Otel halıları, Halıflex, Döşeme Halılar gibi yerinde makina ile yıkama gerektiren uygulamalarda kullanılan köpük kontrollü, üstün leke sökme gücüne sahip Matik Halı Şampuanıdır...
1.482,00 ₺
Vergiler Hariç:1.235,00 ₺
Era 111 Рачно Ткаен Јун Шампон за Килими 30 кг Era 111 Рачно Ткаен Јун Шампон за Килими 30 кг
Нов Производ
Model: ELDOKUMAYUN30LT
"Era 111 Шампон за Рачно Ткаени Јунски Килими 30 кг", индустријско средство што е специјално формулирано за отстранување на прав, прашина, пете и други загадувачи од јунски килими во индустријските процеси на перење. Ова е високоефикасен производ, наменет исклучиво за професионална употреба.Овој шам..
2.430,00 ₺
Vergiler Hariç:2.025,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Користиме колачиња и други слични технологии за подобрување на вашиот искус на пребарување и функционалноста на нашиот веб-сајт. Политика за Приватност.