Како Можеме Да Ви Помогнеме?
Menu
SEPETİNİZ

Помошни & Други Производи

Era 111 Течност за размножување на шампон за килими 5 Литри Era 111 Течност за размножување на шампон за килими 5 Литри
Најпродавани
Model: KOMPONENT5LT
Компонента за умножување на шампон за килими Era 111 Супер Нејтурмакс се користи во процесот на умножување на Era 111 Шампон за килими.Ви овозможува да добиете две бидона производ од еден бидон.Производ на истражување и развој во лабораториите на Сабунџуоглу Хемија А.Ш. за многу години.Осигурува ста..
552,00 ₺
Vergiler Hariç:460,00 ₺
Model: PERFORMANSKOMPONENT5LT
+ Специјално дизајниран иновативен производ со цел да се намали количеството на шампон во тврди (камени) води и да се подобри перформансата на шампонот.+ Го зголемува процентот на сјај на килими во постапките на перење на килими.+ Има формула која функционира во комбинација со Era 111 Halı Şampuanla..
1.278,00 ₺
Vergiler Hariç:1.065,00 ₺
Model: DURUSOL20LT
+Mašinskoto pranje na tepisi i stolici vo mestoto i pranje na stolici se ne može vrši so ispiranje so voda, pa upotrebata na rastvor za ispiranje e nameneta za neutralizacija na detergentite kako rešenie. +Go osigurava pojasniot izgled na koltukot ili tepihot. +Go sprecuva izbrakuvanjeto na mrljit..
1.350,00 ₺
Vergiler Hariç:1.125,00 ₺
Model: OPTKIR20LT
+ Поддршка за Сапување.+ Се користи како растворувач за сите видови кирки на теписи и текстил.+ Исто така се користи за перење на ролетни завеси и кревети...
1.800,00 ₺
Vergiler Hariç:1.500,00 ₺
Model: CAMASIR20LT
Се користи за перење на сите облеки, ќебеци и ќебета во индустриски и домашни машини за перење...
2.298,00 ₺
Vergiler Hariç:1.915,00 ₺
Model: STRONGER5KG
+ Се користи за регулирање на боите на рачно ткаени - вулени ќилими кои се измешани поради грешка при перење.+ Примената и времето на чекање при апликацијата бара одредено искуство.+ Дејствува со создавање на целокупно намалување на бојата на килимот. + Бидејќи Era 111 Stronger Renk Düzenleyici е те..
1.782,00 ₺
Vergiler Hariç:1.485,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Користиме колачиња и други слични технологии за подобрување на вашиот искус на пребарување и функционалноста на нашиот веб-сајт. Политика за Приватност.