Како Можеме Да Ви Помогнеме?
Menu
SEPETİNİZ

Килим Отстранувачи на Петна

 Era 111 Di-Panzer Тежок Флексибилен Одстранувач на Петна 20 кг  Era 111 Di-Panzer Тежок Флексибилен Одстранувач на Петна 20 кг
Најпродавани
Model: DIPANZER20LT
За да ги купите средствата за отстранување на петна за тепици по поскапа цена, контактирајте ги нашите консултанти за клиенти+ Извонреден ефект на тепици од јантар, бамбус, Непал, вискоза, вуна и други специјални теписи.+ Тежок одстранувач на петна. Специјален производ.+ Концентриран производ+ Во ин..
2.484,00 ₺
Vergiler Hariç:2.070,00 ₺
Model: ATYPEEFFECT20LT
За да ги добиете Чистачите за Петли на Тепихот по пониска цена од онаа која ја гледате овде, контактирајте ги нашите Клиентски Консултанти+ Извонредно ефикасни на преку 100 видови на петли и масни остатоци.+ Чистач за тешки масни, петли, и мрс+ Концентриран производ+ Се користи со додавање на мала к..
1.344,00 ₺
Vergiler Hariç:1.120,00 ₺
Era 111 A Тип Плус Тежок Убавувач на Петли 20 кг Era 111 A Тип Плус Тежок Убавувач на Петли 20 кг
Најпродавани
Model: ATYPE20LT
За пониска цена од ова што ги гледате тука на Производи Чистење Директ можете да разговарате со нашите Клиентски Консултанти+ Извонреден ефект за повеќе од 100 типови на петли и масни остатоци. + Тежок Убавувач на Петли, Масло, Петли, Сапун+ Концентриран производ+ Се користи со додавање на мала..
2.118,00 ₺ 2.322,00 ₺
Vergiler Hariç:1.765,00 ₺
Model: ETAMAX20LT
+ Специјален производ со извонредно дејство на преку 100 видови пети и масни остатоци+ Тежок агент за отстранување на масло, пети и нечистотии+ Концентриран производ+ Се користи со додавање на мала количина во смеса од детергент и вода. Исто така, се користи како помошен производ што може да се апли..
1.602,00 ₺
Vergiler Hariç:1.335,00 ₺
Model: OKSIJEN20LT
+ Активни молекули на кислород+ Тешки отстранувачи на пети+ По заминувањето, може да се користи локално за пети, или во смеса со вода кога нема да се користи тврда четка, со додавање на 1/100 спротиво со детергентот...
1.458,00 ₺
Vergiler Hariç:1.215,00 ₺
Era 111 Spektrum Отстранувач на Петсетување 20 кг Era 111 Spektrum Отстранувач на Петсетување 20 кг
Најпродавани
Model: SPEKTRUM20LT
+ Со силно делување, не се препорачува локална апликација.+ Кога не се користи тврда четка, се користи како помошен производ со додавање на 1/100 во комбинација со детергентно растворена вода.+ Се користи за чистење на тешко загадени перди на теписи со притисок на вода.+ Има дезинфекциско дејство.+ ..
1.272,00 ₺
Vergiler Hariç:1.060,00 ₺
Model: OPTKIR20LT
+ Поддршка за Сапување.+ Се користи како растворувач за сите видови кирки на теписи и текстил.+ Исто така се користи за перење на ролетни завеси и кревети...
1.800,00 ₺
Vergiler Hariç:1.500,00 ₺
Model: YAGCOZUCU20LT
+ Ефикасно решение за тврдоглави утроени масла+ Локално или во комбинација со Шампон за теписи во вода; може да се користи како додатен разголувач на масло со однос од 1 литар на 100 литри вода...
1.530,00 ₺
Vergiler Hariç:1.275,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Користиме колачиња и други слични технологии за подобрување на вашиот искус на пребарување и функционалноста на нашиот веб-сајт. Политика за Приватност.